Drag queens & kings: slaaayáda

 19. 8.
 18:45 - 19:30
 Hlavní stage
 45 min
Ilustrační fotka programu

Finiji DarkAngel

Finiji je česká drag queen a nositelka titulku první miss drag CZ/SK. Finiji je temným andělem společnosti, nejde daleko pro ostrá a upřímná slova. Ve svých vystoupeních upozorňuje na problematiku společnosti a jiná témata, pokud někdo chce v její show vidět smysl, tak může, pokud ne, můžete si show prostě jen užít. Finiji dělá i vlastní show a miluje, když na nich může sbližovat komunity napříč spektrem společnosti. 

Rudy Daddy

Rudy Daddy s vlasy vyššími než měsíc a hlasem, z něhož by se podlomila kolena i nemrtvým, je dokonalým nočním stvořením. Vypadá stejně divoce jako jeho kousnutí a je dokonalou směsicí rock 'n' rollu a tajemného svádění. Nechte tedy česnek doma a přijďte si smlsnout na nemrtvě talentovaném Rudy Daddym.

ENG:

With hair higher than the moon and a voice that could make even the undead weak at the knees, Rudy Daddy is the ultimate campy creature of the night. With looks as fierce as his bites, he’s the perfect blend of rock n roll and mysterious seduction. So leave your garlic at home and come for a bite of the undeadly talented Rudy Daddy.

Chad Clitt

Chad Clitt,  známý také jako "československý playboy", je obdařený drag king působící na české a slovenské scéně od roku 2022. Ve svých vystoupeních oslavuje maskulinitu, tělo a sexualitu za pomoci komedie, tance a ponožek v sandálech.