Praktické informace

Letos se sejdeme u obchodního domu Prior a těšit se můžeš na 2 stages!

Program se koná na třech místech - na hlavní stagi, na komorní stagi a v chill zóně.

Hlavní stage

Hlavní stage se nachází před obchodním domem Prior u vchodu směrem ke kulturnímu domu Repre, konají se zde koncerty nebo například drag show.

Komorní stage

Komorní stage se nachází uvnitř obchodního domu Prior, využijte vchod směrem k Repre.

Chill zóna

Chill zóna je místo, kde si můžeš odpočinout a popovídat si s kamarádstvem, budou zde taky probíhat komunitní body programu (např. speeddating, speedfriending).

Příjezd a odjezd

Přijet do Mostu doporučujeme buď vlakem, anebo autobusem. Linky sem jezdí pravidelně i o víkendu. Z Mostu lze pohodlně odjet i ve večerních hodinách.

Autobusem

Autobusové linky jezdí do zastávky 1. náměstí, odkud to je zhruba 400 metrů k místu, kde se koná Most Pride. Využít lze i tramvaje číslo 2 a 4, či autobusy číslo 5, 16, 17 a 30. V tomto případě vystoupíte na zastávce Obchodní dům PRIOR, která je přímo u místa konání.

Vlakem

Vlakem dojedete do zastávky Most. Z nádraží se poté dá na místo konání akce dojet pomocí MHD - na zastávku Obchodní dům PRIOR jezdí tramvaj číslo 2, případně autobusy číslo 5, 16, 20, 22 a 30.

Další informace

Jsme moc rádi, že se Most Pride zúčastníte, nechceme si ale zkazit reputaci. Odpadky patří do popelnic a odpadkových košů :), veřejný prostor není veřejná toaleta.

Dále je možné, že akce bude končit těsně s nočním klidem, dodržujte ho prosím i při odjezdech domů!

V neposlední řadě mějte na mysli, že v našem krásném městě bydlí i jeho obyvatelé, respektujte prosím i je a jejich pohodlí.

Moc vám děkujeme a těšíme se!